O nas

Directum to dla Państwa gwarancja uzyskania zadaszeń tarasowych, zadaszeń ogrodowych, zadaszeń miejsc postojowych i hal namiotowych od projektu aż po montaż na miejscu.

Posiadamy 15 letnie doświadczenie w konstrukcjach aluminiowych. Gwarantujemy więc wysoki profesjonalizm i wsparcie projektowe na każdym etapie. Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości, zachęcamy więc, aby dokładnie się z nimi zapoznać.

Historia naszej firmy przez cały czas tworzy się na oczach naszych Klientów. Zachęcamy więc do śledzenia naszego powiększającego się portfolio, w którym dzielimy się zdjęciami z naszych wszystkich realizacji.

Nasze zadaszenia i hale namiotowe wykonujemy pod indywidualne wymiary i oczekiwania Klientów. Proszę dać nam znać, jakie zadaszenie bądź halę namiotową Państwo potrzebują, a my przygotujemy odpowiednią wizualizację i wycenę. Zapraszamy!

Profesjonalizm od początku do końca projektu

Połączenie wiedzy, doświadczenia i pasji sprawiło, że oferujemy rozwiązania najwyższej klasy, dbając przy tym o wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów na długie lata.

Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały

Cały czas doskonalimy naszą produkcję, montaż i transport zadaszeń tarasowych, zadaszeń ogrodowych, zadaszeń miejsc postojowych i hal namiotowych.

Dopasowanie do oczekiwań Klientów

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w konstrukcjach aluminiowych i przez cały czas wychodzimy naprzeciw nowym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów.

TOP